Prostor nakladatelství - i zde najdete kvalitní knihy

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do žížal se nekouše!

Alena Hrachovcová  další knihy autora
 
Alena Hrachovcová: Do žížal se nekouše!

Soubor krátkých próz Do žížal se nekouše! se podobně jako jiné autorčiny tituly řadí mezi vtipné, žensky laskavé a autobiograficky laděné knihy. Alena Hrachovcová nyní přichází s krátkými povídkami, z nichž některé byly jako fejetony publikovány v přílohách deníku MF DNES. Svěřuje se v nich s trefnými postřehy z každodenního života, s grácií řeší trampoty, které ji potkávají, těší se s vnoučaty i domácími mazlíčky, ať už s vlastními nebo svěřenými, a raduje se ze života. S vtipem líčí soužití se svým mužem, s rozhodností sobě vlastní řeší běžné lidské problémy a směje se s rodinou či s přáteli. Zkušenosti a autorčin smysl pro humor vnáší do povídek neocenitelný nadhled a vzbuzují čtenářské sympatie.
 

Alena Hrachovcová (1947) jako horlivá čtenářka knih všeho druhu, včetně záložek s informacemi o autorech, žila v přesvědčení, že spisovatelé mají spoustu peněz. Jelikož nutně potřebovala zbohatnout, začala psát také. Po vydání první knížky byla z tohoto bludu vyléčena. Přesto psala dál, a to většinou pod heslem „Když tě něco štve, udělej si z toho legraci“.
Původní profesí je laborantka, v současné době ale pracuje jako ekonomka ve veřejné správě. Psaní je pro ni terapií i zábavou. Má na kontě jedenáct knižních titulů, z nichž polovina je z veterinárního prostředí. Dosud jí vyšly knihy To chce jen klid a zhluboka dýchat (2001, 2006), Pro koho’s, mamko, navařila? (2002), Povídání jen tak a jako (2002), Kuchařka za všechny prachy (2003), Radosti a strasti ženy v domácnosti (2004), Víš, z mužskýma je kříž (2010), Proč je báječné být zvěrolékařem (2007), Zvěrolékaři na cestách (2009), Zvěrolékař vzpomíná (2010), Zvěrolékař v akci (2012), Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují (2014).

Cena e-knihy: 99,- Kč


E-knihu lze zakoupit na:


www.kosmas.cz

ISBN   978-80-87409-35-0
rok vydání   2017
číslo vydání   1.
 
 
 
 
 

       

made in
 
Sběratelům