Prostor nakladatelství - i zde najdete kvalitní knihy

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chci tě zpátky, i když tě ztratím

Mariana Slanská  
 
Mariana Slanská: Chci tě zpátky, i když tě ztratím

Neobvyklý komorní příběh nás přivádí do vnitřního světa mladé ženy, úspěšné televizní moderátorky pocházející ze smíšené česko-slovenské rodiny, která se po autonehodě ocitla v nemocnici. Kromě vážných potíží fyzických si nese i postižení psychické. Po poranění hlavy trpí afázií, při zachování intelektu a myšlení není schopná hovořit, číst ani rozumět mluvenému slovu. Její stav se má časem při odborné péči zlepšovat, ale to zatím pacientka nechápe. Bohunka má dvě krásné malé děti, manžel je dlouhodobě na stáži v Americe. Jenže s ní teď nejsou ani děti, ani manžel, jen ji neustále navštěvuje její matka, nerozumí jí, a najednou si ji, stále ještě neschopnou komunikace, odváží do rodného slovenského domu. Bohunce se vracejí všechna příkoří z dětství, nechápe, co se děje, trpí představou, že ji matka unesla, aby ji vzdálila od rodiny…

Nedílnou rovinu tvoří vzpomínky hrdinky na období rozpadu Československa, který v mnoha souvislostech nesmazatelně ovlivnil osudy všech postav příběhu.

Mnohovrstevnatá próza vypráví o cestě ze slávy do nemohoucnosti, o boji s těžkým postižením, ale hlavně o ztrácení a znovunalézání cesty k matce, manželovi a dětem.

počet stran   248
ISBN   978-80-87409-07-7
vazba   vázaná
rok vydání   2011
číslo vydání   1.
číslo publikace   110
běžná cena   280,- Kč, ušetříte 56,- Kč
Definitivně rozebráno
 
 
 
 
 

       

made in
 
Sběratelům