Prostor nakladatelství - i zde najdete kvalitní knihy

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milostná píseň pro kočku

Nikola Tachecí  
 
Nikola Tachecí: Milostná píseň pro kočku

Když dospělá žena miluje už jen svou kočku, asi s ní nebude něco v pořádku. To něco je celý svět sociální pracovnice Agáty: vyhořelý manžel, vzdalující se syn, ohrožené pracovní místo; strádání finanční i citové. Žena uvězněná v pasti na myši. Pak její kočka skočí z balkónu na dvůr - a rovněž pod Agátou se najednou rozevře propast. Svůdná propast: její kočku zachrání neznámý muž, který má v sobě temnou hloubku, jež Agátu děsí i přitahuje současně. Vášnivý vztah, jenž s ním Agáta prožije, ji zavede nejen až do odlehlých oblastí Afriky - ale hlavně do té horké a tajemné džungle, již má většina z nás v srdci.

Najde Agáta v té džungli lásky ještě něco jiného než rozkoš? Než vinu, zradu a pomstu? Dokáže najít z té džungle cestu zpět k sobě samé? "Občas zvracím, občas jsem šťastná," charakterizuje svůj příběh Agáta s odhodlaným humorem, jehož se přidržuje i ve chvílích, kdy do ní život zatíná drápy jako kočka. "Píšu, aby mi nejeblo. Toť má konfese."

Milostná píseň pro kočku, první román dosud neznámé autorské dvojice, je stejný jako opravdový kočičí jazyk, když vás uprostřed noci olízne po tváři: něžný, horký, láskyplný - současně ale také až bolestivě drsný. Hledá lásku a krev, jako ty kočky na střechách.

počet stran   376
vazba   vázané
běžná cena   299,- Kč, ušetříte 59,- Kč
cena: 240,- Kč
počet kusů: 
 
 
 
 
 

       

made in
 
Sběratelům