Prostor nakladatelství - i zde najdete kvalitní knihy

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svlečená do naha

Pravdivý příběh o životě a boji s rakovinou
Iveta Kollertová  další knihy autora
 
Iveta Kollertová: Svlečená do naha

V autentickém životním příběhu sledujeme desetiletý zápas těžce zkoušené ženy o život a elementární lidskou důstojnost, a to v situaci, kdy ji lékaři, společnost i manžel už odepsali.

Příznaky závažné nemoci se u Ivety Kollertové začaly projevovat v šestatřiceti letech. V té době byli ona i její manžel bez zaměstnání a téměr v bezdomoví se starali o dvě děti, přičemž svým zdravotním problémům zprvu nevěnovala pozornost. Trvalo delší dobu, než lékaři vyřkli ortel: rakovina vnitřních orgánů ve velmi pokročilém stadiu, vyhlídky na další život mizivé. Iveta leží několik let takřka sama v bytě, nepohyblivá, s rozpadávající se tělesnou schránkou, až si jednoho dne řekne, že to nevzdá a rozhodne se něco změnit, rozhodne se pro život...

Autorčino vyprávění, proložené jejími básněmi a dopisy s přáteli, vzniklo ve spolupráci se spisovatelkou Blankou Kubešovou, která patří k několika málo lidem, kteří Ivetě dokázali nabídnout pomocnou ruku a zasadit se za její práva u příslušných úřadů a institucí. Kniha je také svědectvím o selhávání sociálního systému v naší zemi i poděkováním těm, kteří se nezištně zasloužili o to, aby se Ivetin život stal snesitelným.

počet stran   224
ISBN   978-80-87409-01-5
vazba   vázaná
rok vydání   2010
číslo vydání   1.
číslo publikace   104
běžná cena   280,- Kč, ušetříte 56,- Kč
Definitivně rozebráno
 
 

Antikvariát

Kollertová, Iveta: Svlečená do naha | Pravdivý příběh o životě a boji s rakovinou

kniha se zažloutlou ořízkou či mírně poškozeným přebalem
cena antikvariát: 130,- Kč
Nelze objednat
 
 
 
 

       

made in
 
Sběratelům