Prostor nakladatelství - i zde najdete kvalitní knihy

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hříšný polibek smrti

Markéta Nocourová  další knihy autora
 
Markéta Nocourová: Hříšný polibek smrti

Každému – i tomu nejobyčejnějšímu – člověku se v životě musí něco stát, říká jedna z postav románu Hříšný polibek smrti. A to platí i pro hlavní hrdinku Helenu, které se v jediné chvíli obrátí celý život vzhůru nohama.
Rodiče už nežijí, manžel má mladou milenku a dcera si žije po svém, a tak Helena dochází k tomu, že přišel čas na druhý pokus, protože život ještě zdaleka nekončí. Navíc se znovu setkává se svou studentskou láskou, charismatickým architektem Pavlem.
Jenže nejdřív musí čelit neblahým zprávám o rodičích, které se vynořily z minulosti. A když už to vypadá na šťastný a klidný život, přichází další překvapení, týkající se dcery Týny. Protože opravdu každému – i tomu nejobyčejnějšímu – člověku se v životě prostě musí něco stát…

Markéta Nocourová (1994) debutovala v loňském roce románem Nahá před Bohem lásky. Původně plánovala, že půjde o její první a zároveň i poslední knihu. Proto také odjela studovat do Londýna a následně se chtěla věnovat filmové tvorbě. Po vřelém přijetí její prvotiny se však nakonec rozhodla pokračovat i na poli literárním, a tak vznikl román Hříšný polibek smrti.
Ti, kteří si oblíbili autorčin debut, budou nyní patrně překvapeni naprosto odlišným tónem vyprávění. A ti, kteří se s tvorbou Markéty Nocourové setkávají poprvé, zas budou jistě zaskočeni vyzrálostí jejího literárního projevu.
 

počet stran   232
ISBN   978-80-87409-36-7
vazba   brožovaná
rok vydání   2017
číslo vydání   1.
běžná cena   247,- Kč, ušetříte 49,- Kč
cena: 198,- Kč
počet kusů: 
 
 
 
 
 

       

made in
 
Sběratelům